Serwisy internetowe WWW w najlepszym wydaniu

Określimy cele biznesowe, zaprojektujemy użyteczny i dostępny interfejs, zaimplementujemy wydajny system zarządzania treścią, a także przygotujemy witrynę do promocji w wyszukiwarkach.

Po pierwsze - analiza potrzeb, cele, strategia oraz logika działania

Na etapie pierwszego kontaktu z klientem staramy się zgromadzić jak najbardziej obszerną bazę danych na temat profilu jego działalności. Dzięki pozyskanym w ten sposób informacjom jesteśmy w stanie przeanalizować potrzeby oraz oczekiwania zleceniodawcy. Jeżeli Klient nie miał wcześniejszego kontaktu z Internetem oraz innymi technologiami branży IT, staramy się w szybki i przystępny sposób wyjaśnić mu podstawowe pojęcia oraz sprawdzone rozwiązania.

Na podstawie sporządzonych materiałów, po ówczesnej analizie potrzeb, ustalamy priorytetowe cele oraz opracowujemy metody ich osiągnięcia. Po ustaleniu celu strategicznego tworzymy harmonogram prac oraz wycenę projektu.

Kolejny etap to zaplanowanie logiki działania. Jest ona jednym z elementów, które w znacznym stopniu mogą przesądzić o powodzeniu przedsięwzięcia. Na tej płaszczyźnie decydujemy kto będzie odpowiedzialny za poszczególne elementy wdrażania oraz jaka będzie ich kolejność. W tym czasie wyznaczamy również osobę odpowiedzialną za kontakt z Klientem, co pozwala w łatwiejszy sposób osiągnąć stawiane cele i wyeliminować błędne działanie.

Website design – projektowanie serwisów internetowych

Dobrze przygotowany serwis internetowy, bez względu na swoją specyfikę, powinien być atrakcyjny wizualnie oraz charakteryzować się intuicyjną obsługa i nawigacją. Jest jednym z najważniejszych kanałów komunikacji bezpośredniej z klientem. Może dostarczać nie tylko aktualnych informacji na temat produktów oraz działalności firmy, ale budować jej wizerunek i markę. Jest również idealnym podłożem na realizację programów lojalnościowych. Dzięki możliwości profilowania użytkowników serwisu, jest dzisiaj podstawowym narzędziem marketingowym.

ACS Technologie Teleinformatyczne Sp. z o.o. oferuje kompleksowe wykonywanie serwisów internetowych, od planu działań i badań rynku, poprzez projekt i wykonanie, aż po reklamę i zarządzanie działającą witryną.

Nasze referencje

Najlepszym potwierdzeniem umiejętności są z pewnością referencje. Do grona naszych klientów można zaliczyć zarówno małych przedsiębiorców, jak i duże spółki akcyjne, kierujące przekaz na cały świat. Należą do nich takie firmy jak Elterma, Netfutter, czy KMA-MASZYNY.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam skutecznie wspierać sprzedaż internetową, co przekłada się na realne zyski dla naszych klientów. Należą do nich także takie firmy jak Fotoset, czy AWAI.

Jeśli nie jesteś pewien jakie elementy marketingu internetowego są potrzebne dla Twojego biznesu, skontaktuj się z nami – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

E-marketing

ACS IT Solutions