Pozycjonowanie stron Pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie stron internetowych w najlepszym wydaniu.

Pozycjonowanie stron internetowych

Usługa pozycjonowania i optymalizacji realizowana przez ACS obejmuje szereg działań mających na celu wprowadzenie witryny internetowej na maksymalnie wysokie pozycje wyników naturalnych (niepłatnych) wiodących wyszukiwarek. Ruch pochodzący z wyszukiwarek powinien korelować z celami biznesowymi jakie stawiamy przed witryną. Dodatkowo w naszej opinii Klient powinien mieć przejrzystość inwestowanych środków, dlatego przed rozpoczęciem pozycjonowanie należy:

  • Określić mierzalne wskaźniki, które pozwolą weryfikować skuteczność działań. Może to być np. wypełnienie formularza kontaktowego, zakup poprzez koszyk sklepu internetowego, czy np. kliknięcie w adres e-mail.
  • Wykonać analizę i dobór słów kluczowych – ważne aby wybór fraz korelował z wcześniej postawionymi celami biznesowymi.
  • Wykonać optymalizację strony – odpowiednia konstrukcja witryny poprawia jej widoczność w wyszukiwarkach, a co za tym idzie umożliwia szybsze i skuteczniejsze pozycjonowanie.
  • Monitorować stronę – statystyka witryny pozwoli mierzyć określone wcześniej wskaźniki, dodatkowo da pełny obraz zachowań użytkowników Twojego serwisu www.

Sam proces pozycjonowania polega głównie na zdobywaniu wartościowych odnośników do strony. Wyszukiwarki internetowe traktuję odnośniki prowadzące do witryny, jak oddane na nią głosy, dlatego niezwykle istotne jest zadbanie o maksymalnie dużą ich ilość.

Ważne aby zdobywane odnośniki przybywały w odpowiednim tempie, pochodziły z wartościowych i zaufanych witryn, a także aby były trwałe – nie znikały za raz po tym jak się pojawią. Należy zatem pamiętać że pozycjonowanie jest inwestycją długoterminową i stałą, przynoszącą wymierne korzyści najwcześniej po kilku miesiącach od rozpoczęcia działań.

Pozycjonowanie w ACS obejmuje dwie metody zdobywania odnośników poprawiających widoczność Twojej witryny w wyszukiwarkach:

  • Link building – który polega na budowaniu sieci odnośników do witryny Klienta. W tym celu wykorzystujemy wartościowe katalogi stron, już posiadane oraz dedykowane zaplecze (sieć witryn tematycznie powiązanych ze stroną Klienta), czy np. witryny umożliwiające umieszczanie artykułów z odnośnikami w treści.
  • Link baiting – który polega na pobudzaniu użytkowników Internetu do naturalnego umieszczania linków do strony Klienta, w tym celu pomagamy w opracowaniu odpowiednich mechanizmów na stronie, jak np. kalkulatory branżowe, poradniki, itp.

W zależności od możliwości finansowych Klienta zawsze staramy się dobrać najlepiej pasujący model rozliczeń. Do najczęściej wybieranych należą:

  • Ryczałt – czyli stała opłata miesięczna za określony zakres realizowanych usług.
  • Ryczałt jako podstawa + prowizja od realizacji celów (np. sprzedaży w sklepie internetowym).
  • Opłata za efekt – czyli płatność w sytuacji kiedy promowane frazy znajdą się na określonych pozycjach w wybranych wyszukiwarkach.

Masz dodatkowe pytania, wątpliwości, a może interesuje Cię koszt skutecznego pozycjonowania Twojej witryny? Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na każde zapytanie, a jeżeli będziesz zainteresowany naszymi usługami, pracownik z najbliższego oddziału umówi się z Tobą na spotkanie w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie.

E-marketing

Porozmawiaj ze specjalistą

... i dowiedz się jak skutecznie pozycjonować Twoją stronę.

ACS IT Solutions