E-marketing Tworzenie i promocja stron internetowych

Tworzymy i promujemy witryny internetowej które zrealizują cele biznesowe Twojej firmy.

Skuteczny e-marketing

Odpowiednio przygotwana witryna internetowa może okazać się kluczem do działań marketingowych w interencie, dlatego w naszej ocenie kompleksowa obsługa w zakresie e-marketingu powinna obejmować w pierwszej kolejności przygotowanie odpowiedniego kanału komunikacji z klientem, lub też optymalizację już istniejącej strony, a nastepnie jej promocję.

Czasem może nam się wydawać, że wiemy co jest nam potrzebne, aby nasza witryna generowała duży ruch, a tym samym była jednym z kanałów tworzących wymierny zysk dla naszej firmy. Problem w tym, że dobór odpowiedniej techniki promocji w nowych mediach jest ściśle związany z wieloma czynnikami, czynnikami których nie sposób przeanalizować w pojedynkę, a tworzenie w firmie wyspecjalizowanej komórki w tej dziedzinie może okazać się nieopłacalne.

Jedni postawią na kampanie bannerowe, inni na promocję w wyszukiwarkach, lub reklamę kontekstową. Jeszcze inni wybiorą „mailing”. My oferujemy Tobie i Twojej firmie usługę promocji, która w odpowiednim czasie, w odpowiedniej kolejności i nakładzie wykorzysta wszystkie z powyższych technik. Dodatkowo przeanalizujemy Twoją branżę, dostarczymy informacji na temat konkurencji, określimy cele i sposoby ich osiągnięcia, a dopiero po tym zabierzemy się do korzystania z narzędzi które w tym pomogą. Przez cały czas będziesz informowany o naszych działaniach, ponieważ mierzalność internetu pozwala w doskonały sposób raportować wyniki naszej pracy.

E-marketing

ACS IT Solutions